Модні туфлі 2016 року

Модні туфлі 2016 року

Шляхетна розкіш і нова версія гламуру стали основними ідеями нових колекцій. Феномен в тому, що ці тренди сьогодні вважаються повсякденними - дизайнерам постаралися з'єднати високий стиль і високий комфорт. Обійтися однією єдиною парою модні туфель в 2016 році навряд чи кому вдасться. Безліч стилів, форм і фасонів, а головне - модних ідей не залишать байдужими справжніх модниць. Особистий вибір буде зробити простіше, якщо пам'ятати про те, що в моді індивідуальність і складні, добре продумані образи. Наймодніші туфлі Фото з кращих показів красномовно свідчать: взуття сьогодні - сьогодні яскрава і самодостатня деталь образу. Дизайнери домагаються цього найрізноманітнішими способами, навіть «вічні» класичні фасони сьогодні знайшли абсолютно нові і вельми нетривіальні форми і кольору.

Точне поєднання з кольором вбрання сьогодні актуально тільки для консервативного ділового стилю. Але навіть класичні гостроносі «човники» - незмінні супутники елегантного класичного вбрання - сьогодні геть позбавлені простакуватою скромності, вони виглядають трохи зухвало і дуже сексуально. Цей тренд, до речі, задає основну тональність всім колекціям цього сезону.

Сексапільність підкреслюють дуже витончені жіночні фасони, головне завдання яких - ідеально прикрасити ніжки. Лінія підйому, крихкість щиколоток і легкість образу в цілому стали приводом для дизайнерських фантазій.

Наймодніші туфлі цього сезону ті, і тільки ті, що ідеально підкреслюють композицію образу. Тим більше, що спектр модних стилів сьогодні просто необмежений. Найцікавіший повсякденний стиль, в який дизайнери постаралися привнести яскравості і новизни. Хочете свято кожен день - будь ласка!

Чисті, оптимістичні кольори стали основною «фішкою» колекцій цього року. Класичному чорному, та й то в тільки в варіанті лакованої шкіри або замші, віддана ніша нарядів в офіційному або строгому діловому стилі. У будь-якому іншому випадку нам пропонують віддати перевагу кольоровим і елегантно декорованих моделям.

В тренді сьогодні яскраві відтінки, гамма яких співзвучна тій, що домінує в колекціях одягу. Дуже стильно виглядає контрастне, що суперечить всім правилам поєднання кольорів, які з успіхом втілюють модні туфлі. Як саме?

Синій, зелений, фіолетовий, червоний - цю палітру сьогодні дизайнери використовують для створення складних, а часом фантастичних поєднання кольорів і композицій. Модний образ відмінно доповнять туфлі помаранчевого, яскраво-рожевого і ультрамаринового кольору.

Пастельна гамма цього сезону підпорядкована жіночною і ніжною тенденції. Трохи пріпиленний відтінки рожевого, блакитного, лавандового і м'ятного відтінків, чудово виглядають не тільки в натуральній шкірі, але і в замші.

Наймоднішою, на думку дизайнерів, стане тільки та пара (і не одна!) Яка підкреслить індивідуальність і переваги зовнішності. Балетки, човники або чудова дизайнерська модель на високих підборах - критерій вибору модною пари один - універсальність і точну відповідність вашому власному стилю.

15.07.2016 15:14:37
0
4674

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Гарантії і згоден з вимогами
Рекомендовані статті